Referanslarına Hesap Onaylatan Kullanıcılara 5 TL Değerinde Bitcicoin Hediye Kampanyası

Bitci

Bitci

Şartlar ve Koşullar

 

Kampanya, Bitci Teknoloji A.Ş. tarafından, Bitci.com alım-satım platformu ve mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir.

Kampanyaya katılım, Bitci.com alım-satım platformu ve mobil uygulaması üzerinde yapılan işlemlere göre olacaktır.

Kampanya 15.10.2021 saat 00.00.01 itibarıyla başlayacak ve 15.11.2021 12:00:00 itibarıyla sona erecektir.

Kampanya süresi boyunca, referans sahibi kullanıcıların referans oldukları üyelerin hesap onayı gerçekleştirmesi durumunda, referans sahibi kullanıcılar hesap onayı gerçekleştiren her üye için 5 TL değerinde Bitcicoin kazanacaktır. 

Hediye Bitcicoin’ler refarans oldukları kişilerin hesap onayı gerçekleştirmesi durumunda, referans sahiplerinin Bitci.com üzerindeki Bitcicoin cüzdanlarına 48 saat içinde yansıtılacaktır.

Kampanya mevcut ve yeni üyelikleri kapsamaktadır.

Kampanyaya katılım ilk 250.000 referans ile sınırlıdır.

Katılım için, Bitci.com kullanıcı hesabında belirtilen kişi geçerli sayılacaktır ve hesapta belirtilen bilgiler doğru kabul edilecektir. Hesapta kayıtlı olan bilgilerin doğru olması katılımcının sorumluluğudur.

Aynı tarihlerde gerçekleşecek diğer etkinliklerin kazananları arasında olmak, bu kampanyada ödül kazanmaya engel teşkil etmez.

Katılımcının cihazından veya internet bağlantısından kaynaklanabilecek teknik problemlerden Bitci.com sorumluluk kabul edilmez.

Katılımcıların herhangi bir yöntem ile sistemi veya kampanyayı manipüle etme durumlarında değerlendirme ve iptal hakkı Bitci Teknoloji A.Ş.’ye aittir.

Bitci Teknoloji A.Ş., Katılım Şartları üzerindeki düzenleme ve değişiklik haklarını saklı tutar.

Tüm katılımcılar, Katılım Şartları’nı kabul etmiş sayılırlar.

NOT: Hesap onayı; kullanıcı kimliğinin ön yüz ve arka yüz fotoğrafının ve selfie ile birlikte görünecek şekilde beyaz bir kağıda, borsa ismi [Bitci] ve tarih yazılı fotoğrafın yüklenmesi şeklinde gerçekleşmektedir. 

 

Düzenleme: Kampanya, 250.000 kişinin katılımıyla birlikte tamamlanmıştır. Kampanyamıza ilgi gösteren tüm kullanıcılarımıza teşekkür ederiz.

Size daha iyi, hızlı ve güvenli hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

İncele