#TMSH TOKEN SAHİPLERİ HEDİYESİNİ SEÇİYOR

Bitci

Bitci

Katılım Şartları

Yarışma, Bitci Teknoloji A.Ş. tarafından, @bitcicom Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirilecektir.

Yarışma için @bitcicom hesabından paylaşılan içeriği alıntılayarak, içerikte belirtilen şekilde yarışmaya katılan kişiler arasından kazanan 1 kişiye FORMA 5 kişiye 17.10.2021 tarihinde gerçekleşecek Bursaspor-Boluspor maçına bilet ödüllerinden, yarışmaya katılırken talep ettiği ödül hediye edilecektir.

Yarışma 15.10.2021 12.00 tarihine kadar devam edecektir. 15.10.2021 12.00’den sonra paylaşım yapan kullanıcılar çekilişe katılma hakkı kazanamayacaktır. Kazananlar ile DM üzerinden iletişime geçilecektir.

Katılım için Twitter hesabının katılım anından yarışmanın bitiş anına kadar açık olması gerekmektedir. Kilitli hesaplarla katılım geçersiz sayılacaktır.

Kazanan taraftarların #TMSH Token cüzdanında minimum 100 TMSH bulunmalıdır.

Kazananların belirlenmesinin ardından, kazananlar ile Twitter DM üzerinden iletişime geçilecek ve katılımcı ile arkadaşının Bitci.com üyelik bilgileri istenecektir. 5 saat içinde bilgileri sağlamayan kullanıcılar hediyelerinden vazgeçmiş ve yedek kazananlara devretmiş sayılacaklardır.

18 yaşın altındakiler katılamaz.

Kazanılan hediye, yarışmaya katılan Bitci.com kullanıcısına ve belirttiği arkadaşına aittir. Başka kişilere devredilemez, satılamaz ya da başka bir şekilde kullanılamaz.

Tüm katılımcılar, Katılım Şartları’nı kabul etmiş sayılırlar.

Twitter.com platformundan ve bu platforma erişimden kaynaklanabilecek teknik problemlerden sorumluluk kabul edilmez.

Katılımcıların herhangi bir yöntem ile sistemi veya yarışmayı manipüle etme durumlarında değerlendirme ve iptal hakkı Bitci Teknoloji A.Ş.’ye aittir.

Bitci Teknoloji A.Ş., Katılım Şartları üzerindeki düzenleme ve değişiklik haklarını saklı tutar.

Size daha iyi, hızlı ve güvenli hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

İncele