Türkiye-Polonya Maçı Bilet Hediyeli Yarışma

Bitci

Bitci

Yarışma, Bitci Teknoloji A.Ş. tarafından, @bitcicom Twitter hesabı üzerinden gerçekleştirilecektir.

Yarışma için @bitcicom hesabından paylaşılan içerikte belirtilen şekilde yarışmaya katılan kişiler arasından kazanan 40 kişiye 14 Kasım Pazar günü A Kadın Milli Takımımızın  Polonya ile gerçekleşecek maçına bilet hediye edilecektir. 

Yarışma 12.11.2021 20.30’da başlayacak ve 13.11.2021 16.00’da sona erecektir.

Katılım için Twitter hesabının katılım anından yarışmanın bitiş anına kadar açık olması gerekmektedir. Kilitli hesaplarla katılım geçersiz sayılacaktır.

Kazananların belirlenmesinin ardından, kazananlar ile Twitter DM üzerinden iletişime geçilecek ve Bitci üyelik bilgileri istenecektir. 5 saat içinde bilgileri sağlamayan kullanıcılar hediyelerinden vazgeçmiş ve yedek kazananlara devretmiş sayılacaklardır.

18 yaşını doldurmayanlar yarışmaya katılamaz.

Kazanılan hediye, yarışmaya katılan Bitci kullanıcısına aittir.

Başka kişilere devredilemez, satılamaz ya da başka bir şekilde kullanılamaz.

Tüm katılımcılar, Katılım Şartları’nı kabul etmiş sayılırlar.

Bitci i Teknoloji A.Ş., Twitter.com platformundan ve bu platforma erişimden kaynaklanabilecek teknik problemlerden dolayı sorumluluk kabul etmez.
Katılımcıların herhangi bir yöntem ile sistemi veya yarışmayı manipüle etme durumlarında değerlendirme ve iptal hakkı Bitci Teknoloji A.Ş.’ye aittir.

Bitci Teknoloji A.Ş., Katılım Şartları üzerindeki düzenleme ve değişiklik haklarını saklı tutar.

Size daha iyi, hızlı ve güvenli hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

İncele