Eskişehirspor taraftarı için ESES Token!

Anadolu'nun yıldızı sloganıyla hayatımızda yer edinen Eskişehirspor'a destek olmak ve kripto para borsasına girerek Eses Token satın almak için Bitci App veya Bitci.com'u ziyaret edin.

Android ve IOS için 19.12.2020 tarihinde yayında.

ESES Token ile Eskişehirspor'a tam destek!

Eskişehirspor ve Bitci.com iş birliği ile geliştirilen Eses Token sayesinde hem sen hem de gönül verdiğin takım kazansın. Arz dönemi sonrasında Bitci.com borsası üzerinden Bitcichain blokzinciri ile oluşturulmuş olan Eses Token alım/satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanmaya Başlayın

Eses Token nasıl alınır?

Eskişehirspor’a destek olmak istersen Bitci Appı veya Bitci.com üzerinden Eses Token satın alabilirsin.

VEYA

İLK ARZ

Bitci.com Mobil ile satın alabilirsiniz

BORSADA LİSTELENME

Bitci.com ile satın alabilirsiniz.

Bitci App ile Kar ve Zarar Takibini Kolayca Yapın

Bitci App, şanlı Eses taraftarına özel içeriklere sahip. Eses Token alım/satım haricinde maç skoru, puan durumu ve takım haberlerini takip ederken özel anket ve etkinliklere de katılabilirsiniz.

Kullanmaya Başlayın
Bitci App cüzdanını kullanarak kripto paralarını sakla ve yönet

Bitci App sayesinde kendi kripto para cüzdanınıza sahip olabileceksiniz. Eses Token haricinde Bitcoin, Bitcicoin, Litecoin ve Ethereum gibi popüler kripto paraları da cüzdanınızda taşıyabilirsiniz.

Kullanmaya Başlayın
Bitci App Modunuz Özelliği ile Daha Fazlasını Deneyimleyin

Bitci App sayesinde başka bir uygulamaya ihtiyaç duymadan takımınız ile ilgili tüm bilgilere tek bir uygulama üzerinden erişebileceksiniz. Özel etkinlikler ve anketler sayesinde Eskişehirspor ile daha fazla etkileşime geçebilirsiniz.

Kullanmaya Başlayın

Sıkça Sorulan Sorular

Eses Token hakkında sıkça sorulan soruları bir araya getirdik daha fazla bilgi almak için iletişime geçerek sıkça sorulan sorular kısmına katkıda bulunabilirsiniz.

Eses Token Nedir?

Eses Token, Eskişehirspor taraftarlarının takımı hakkında daha fazla söz sahibi olmasını ve destek olmasını sağlayan Token’dır.

Diğer Taraftar Token'lardan Farkı Nedir?

Eses Token, kulübe destek olmak isteyen taraftarlara anket ve özel içerikler ile daha fazla söz sahibi olma imkanı sağlar.

Token nedir? Token ile coin arasındaki farklar nelerdir?

Token, var olan bir Blockchain’de (blokzincirde) bulunan bir varlık/değer/kripto para birimidir. Token’ların kendi blok zincirleri yoktur, mevcut bir kripto para biriminin blok zincirine bağımlıdırlar. Örneğin Chainlink (LINK) bir token’dır, çünkü Ethereum blok zincirinde çalışmaktadır.

Coin ise tamamen kendi blok zinciri bulunan, kendi blok zincirinde çalışan bir varlık/değer/kripto para birimidir. Örneğin Ethereum kendi blok zincirinde çalıştığı için bir coin’dir.

Eses Token’ı nereden alabiliriz? Türk Lirası dışındaki para birimleri ile de alıp satabilir miyiz?

Eses Token, Bitci.com kripto para borsası ve Eskişehirspor App üzerinden Türk Lirası, Bitcoin, Ethereum ve Bitcicoin ile alınabilir.

Kripto paralar hakkında bilgi sahibi olmayan kişilere, taraftar token’ları nasıl anlatabiliriz?

Kripto paralar, şifrelenmiş, dijital bilgi olarak var olan bir tür para birimi, network’tür (ağ). Herhangi bir bankadan bağımsız olarak çalışan bir kripto para birimi, varlıklar arasında sermaye yaratmayı ve aktarmayı düzenlemek için gelişmiş matematik kullanır. Bir kripto para birimi, bir değişim ortamı olarak veya bir kayıt tutma yöntemi olarak çalışmak üzere tasarlanmış dijital formda bir simgedir. Ağındaki işlemleri güvence altına almak, doğrulamak ve yeni token’lerin (jetonların) yarattığı kontrole sahip olmak için kriptografik algoritmalar kullanır.

İlk kez 2009 yılında açık kaynaklı yazılım olarak piyasaya sürülen Bitcoin, merkeziyetsiz ilk ve en popüler kripto para birimidir. Bitcoin’in piyasaya sürülmesinden bu yana 8 binden fazla altcoin oluşturulmuştur. Altcoin kavramı, Bitcoin’den sonra oluşturulan tüm kripto para birimlerine verilen genel isimdir.

Taraftar token’lar ise taraftarların ve kripto para kullanıcılarının hem yatırım yapabilmeleri hem de tuttukları takımın kulübüne finansal destek sağlamaları, takım ürünlerini edinmeleri ve özel anketlere katılabilmeleri amacıyla oluşturulmuş hizmet token’larıdır.

Eses Token aldığımızda kulübümüze nasıl bir fayda sağlayacağız?

Eses Token, Eskişehirspor Kulübüne finansal gelir sağlamak ve taraftarların kulüp hakkında çeşitli kararlar verebilmesini amaçlamak için oluşturulmuş bir utility (hizmet) token’ıdır. Eses Token’ı yatırım aracı olarak kullanabilir, Eskişehirspor App üzerinden kulübünüze özel ürünleri satın alabilir, kampanyalardan yararlanabilir ve çeşitli anketlere katılarak kulübünüz hakkında söz sahibi olabilirsiniz.

Eses Token’ı borsaya açılmadan önce nasıl alabiliriz?

Eses Token’ın borsaya açılmadan önce ön arzı gerçekleşecektir. Arzın tamamlanmasının ardından Bitci.com borsası ve Eskişehirspor App üzerinden işleme açılacaktır.

Eskişehirspor App uygulama marketlerde ne zaman yer alacak?

Eskişehirspor APP, Android markette yer almaktadır. iOS kullanıcıları için çok kısa süre içerisinde yer alacaktır.

Eses Token yasal mıdır? Alıp satarken komisyon veya vergi ödeyecek miyiz?

Eses Token’ın alım satımı, Bitci.com kripto para borsası ve Eskişehirspor App üzerindeki kullanıcı hesapları üzerinden gerçekleştirilecektir. Ülkemizde token satışına engel herhangi bir yaptırım veya hüküm bulunmamaktadır.

Destek Destek