Türkiye Basketbol Federasyonu

Türkiye Basketbol Federasyon taraftarları için Bitci.com tarafından geliştirilen Türkiye Basketbol Federasyon Fan Token sayesinde kulübüne destek olurken sen de kazanabilirsin.

BORSADA LİSTELENİYOR

{{getChange(market.TBFT_BITCI.Change24H)}} {{numberSeperate(market.TBFT_BITCI.Price)}} BITCI
Markete Git ->
tbf
tbf
TBFT TOKEN

Takımını Desteklerken Kazan!

Türkiye Basketbol Federasyon Taraftar Tokenlar, Bitcichain altyapısında sunulur. Sen de Türkiye Basketbol Federasyon Fan Token satın alarak takımını destekleyebilir, taraftarlar için oluşturulan özel etkinliklere ve anketlere katılarak kulübün hakkında söz sahibi olabilirsin.

tbf

TBFT

Satış Tarihi
29.03.2021 / 15:00
Bitiş Tarihi
31.03.2021 / 15:00
Listelenme Tarihi
17.04.2021 / 15:00
Maksimum Token Alış Miktarı
-
Arz
10.000.000
Toplam
10.000.000
Pariteler
BITCI
%{{supplyPercentage}}

Satış Tamamlandı

tbf
Hidayet Türkoğlu Türkiye Basketbol Federasyonu Başkanı
Türkiye Basketbol Federasyonu ve Bitci Teknoloji arasındaki iş birliğini sizlere duyurmanın heyecanını yaşıyoruz. Blockchain teknolojisinin ülkemizdeki öncü kurumlarından Bitci Teknoloji’yi iş ortaklarımız arasına dâhil ettiğimiz için mutluyuz. Kadın ve erkek milli takımlarımızın Avrupa Şampiyonaları’ndaki mücadelesinde Bitci, millilerimizin yanında olacak. İnanıyorum ki; milli takımlarımız hepimizi gururlandıran başarılar kazanırken Bitci Teknoloji de diğer iş ortaklarımız gibi gücümüze güç katacak. Bitci Teknoloji CEO’su Sayın Onur Altan Tan’a basketbola duydukları güven için bir kez daha teşekkür ediyor, yaptığımız sponsorluk anlaşmasının camiamıza hayırlı olmasını diliyorum.

SIKÇA SORULAN SORULAR

TBFT Token Nedir?

TBFT Token Bitcichain altyapısında geliştirilen bir token projesidir.

Neden TBFT Token Almalıyım?

Türkiye Basketbol Federasyon ekosisteminde yer alacak etkinliklerde söz sahibi olmak ve aynı zamanda yatırım yapmak için TBFT Token satın alabilirsiniz.

TBFT Token nasıl alınır?

TBFT Token Bitci.com üzerinden satın alınabilir.

TBFT Token ne zaman satılacak?

Duyuruları Bitci.com sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılacaktır.

Fan Token alım limitleri nelerdir?

Fan Token alım limitleriyle ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

tbf
Bitci mobil uygulamasını indirin!

Türkiye Basketbol Federasyon Token’larınızı uygulama içerisinde bulunan borsa ve Bitci.com üzerinden alıp satabilir veya uygulama içerisinde harcayabilirsiniz.

Size daha iyi, hızlı ve güvenli hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.

İncele