Türkiye Basketbol Federasyonu Taraftarları için TBF Token

Kadın ve Erkek Basketbol Milli Takımları Taraftar Token’ı ile millilerimize destek olurken aynı zaman da siz de kazanın. TBF Token alarak Milli Takımlarımıza destek olabilir, token sahiplerine özel oluşturulan etkinliklere katılabilirsiniz.

Bitci.com

TBF Token ile Millilerimizin Yanında Olun ve Kazanın!

Kadın ve Erkek Basketbol Milli Takımları Taraftar Token ile millilerimize destek olurken aynı zamanda siz de kazanın. Kadın ve Erkek Basketbol Milli Takımları Taraftar Token, Bitcichain blok zinciri üzerinde oluşturulmuş bir tokendır. Millilerimizin kararlarında anketler ile söz sahibi olurken, TBF Token arz dönemi sonrasında Bitci.com kripto para borsasında alım satım yapabilirsiniz.

Kullanmaya Başlayın
Bitci.com

TBF Token Nasıl Alınır?

Millilerimize destek olmak ve takım kararlarında söz sahibi olmak için şimdi harekete geç! Bitci.com Mobil ve Bitci.com üzerinden TBF Token satın alabilirsiniz.

VEYA
Bitci.com

İLK ARZ

Bitci.com Mobil ile satın alabilirsiniz

Bitci.com
Bitci.com

BORSADA LİSTELENME

Bitci.com ile satın alabilirsiniz.

Bitci.com
Bitci.com
Bitci.com Mobil ile Kar ve Zarar Takibini Kolayca Yapın

Dünyada bir ilk ve tek olan, TBF Token, Bitcoin, Ethereum, XRP ve diğer kripto para çiftleri alım satım işlemlerinde kar ve zarar takibi yapabilmenizi sağlayan istatistikler Bitci.com Mobil uygulamasında.

Kullanmaya Başlayın
Bitci.com Mobil Cüzdanı ile Kripto Paralarınızı Tek Yerden Yönetin

Bitci.com Mobil Cüzdanı ile TBF Token ve diğer kripto paralarınızın kontrolü tek bir yerde.

Kullanmaya Başlayın
Bitci.com
Bitci.com Mobil Modunuz Özelliği ile Daha Fazlasını Deneyimleyin

Bitci.com Mobil’de her seviyede yatırımcının kullanımına uygun borsa ekranları ile (Kolay, Standart ve Gelişmiş) işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kullanmaya Başlayın

Sıkça Sorulan Sorular

TBF Taraftar Token hakkında sıkça sorulan soruları bir araya getirdik daha fazla bilgi almak için iletişime geçerek sıkça sorulan sorular kısmına katkıda bulunabilirsiniz.

TBF Token Nedir?

TBF Token, Türkiye A Milli Basketbol Takımı destekçileri için Bitci.com tarafından oluşturulan Token’dır.

TBF nedir? Token ile coin arasındaki farklar nelerdir?

TBF, Türk Basketbol Federasyonu anlamına gelmektedir.

Token, var olan bir Blockchain’de (blokzincirde) bulunan bir varlık/değer/kripto para birimidir. Token’ların kendi blok zincirleri yoktur, mevcut bir kripto para biriminin blok zincirine bağımlıdırlar. Örneğin Chainlink (LINK) bir token’dır, çünkü Ethereum blok zincirinde çalışmaktadır.

Coin ise tamamen kendi blok zinciri bulunan, kendi blok zincirinde çalışan bir varlık/değer/kripto para birimidir. Örneğin Ethereum kendi blok zincirinde çalıştığı için bir coin’dir.

Kripto Paralar hakkında bilgi sahibi olmayan kişilere, Taraftar Token’ları nasıl anlatabiliriz?

Kripto paralar, şifrelenmiş, dijital bilgi olarak var olan bir tür para birimi, network’tür (ağ). Herhangi bir bankadan bağımsız olarak çalışan bir kripto para birimi, varlıklar arasında sermaye yaratmayı ve aktarmayı düzenlemek için gelişmiş matematik kullanır. Bir kripto para birimi, bir değişim ortamı olarak veya bir kayıt tutma yöntemi olarak çalışmak üzere tasarlanmış dijital formda bir simgedir. Ağındaki işlemleri güvence altına almak, doğrulamak ve yeni token’lerin (jetonların) yarattığı kontrole sahip olmak için kriptografik algoritmalar kullanır.

İlk kez 2009 yılında açık kaynaklı yazılım olarak piyasaya sürülen Bitcoin, merkeziyetsiz ilk ve en popüler kripto para birimidir. Bitcoin’in piyasaya sürülmesinden bu yana 8 binden fazla altcoin oluşturulmuştur. Altcoin kavramı, Bitcoin’den sonra oluşturulan tüm kripto para birimlerine verilen genel isimdir.

Taraftar token’lar ise taraftarların ve kripto para kullanıcılarının hem yatırım yapabilmeleri hem de tuttukları takımın kulübüne finansal destek sağlamaları, takım ürünlerini edinmeleri ve özel anketlere katılabilmeleri amacıyla oluşturulmuş hizmet token’larıdır.

TBF Token’ı borsaya açılmadan önce nasıl alabiliriz?

Bitci.com üzerinden TBF Token’ı borsaya açılmadan önce satın alabilirsiniz.

Diğer Taraftar Token’lardan farkı nedir?

TBF Token alarak A Milli Basketbol Takımımıza doğrudan destek sağlayabilir, oluşturulan özel etkinliklere katılabilirsiniz.

TBF Token’ı nereden alabiliriz? Türk Lirası dışındaki para birimleri ile de alıp satabilir miyiz?

TBF Token, Bitci.com kripto para borsası üzerinden Türk Lirası, Bitcoin, Ethereum ve Bitcicoin ile alınabilir.

TBF Token aldığımızda Milli Takıma nasıl bir fayda sağlayacağız?

TBF Token, Türk Basketbol Milli Takımı’na finansal gelir sağlamak ve taraftarların Milli Takım hakkında çeşitli kararlar verebilmesini amaçlamak için oluşturulmuş bir utility (hizmet) token’ıdır. TBF Token’ı yatırım aracı olarak kullanabilir, özel ürünleri satın alabilir, kampanyalardan yararlanabilir ve çeşitli anketlere katılarak Milli Takım hakkında söz sahibi olabilirsiniz.

TBF Token yasal mıdır? Alıp satarken komisyon veya vergi ödeyecek miyiz?

TBF Token’ın alım satımı, Bitci.com kripto para borsası üzerindeki kullanıcı hesapları üzerinden gerçekleştirilecektir. Ülkemizde token satışına engel herhangi bir yaptırım veya hüküm bulunmamaktadır.

Destek Destek