Kripto para alım satım platformu

Dünya'nın ilk kişiye özel kar ve zarar grafikleri sunan kripto para alım satım platformu

Hesap Oluşturun

TARAFTAR TOKEN

Takımını desteklemenin ve yatırım yapmanın yeni yolu Taraftar Token!
Taraftar Token'ları Bitcoin, Ethereum, Tether, XRP, diğer kripto paralar, Türk Lirası, USD ve Euro ile satın alabilirsiniz!

Tümünü Gör

Real Betis

Balompié

Rangers

F.C.

Eskişehirspor

Karşıyaka

S.K.

A Erkek Milli Takım

Basketbol

A Kadın Milli Takım

Basketbol

REAL BETİS ANA SPONSORU

Real Betis Taraftar Token ile tanışın!

NEDEN BİTCİ.COM?

En uygun komisyon oranları ile Bitcoin, Ethereum, XRP ve diğer kripto paraları satın alabilir veya Bitci.com’a özel Taraftar Token’lar ile takımınıza destek olabilirsiniz!

Kolay Al Sat

Sistemimizde yer alan 4 farklı arayüz ile her seviyede yatırımcının kullanımına uygun borsa ekranları ile işlemlerinizi gerçekleştirin. İşlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirmek isterseniz Kolay Al Sat arayüzümüzü deneyebilirsiniz.

7/24 Destek

Kripto para birimlerinin ani yükseliş ve düşüşlerinde de sorunsuz hizmet sağlayan Bitci.com borsası sayesinde 7/24 güvenli ve hızlı bir şekilde işlem yapabilirsiniz.

Kar & Zarar Takibi

Dünyada bir ilk ve tek olan, Bitcoin, Ethereum, XRP ve diğer kripto para çiftleri alım satım işlemlerinde kar ve zarar takibi yapabilmenizi sağlayan istatistikler yalnızca Bitci.com’da.

OTC İşlemler

Bitci.com ile yüksek hacimli, tezgah üstü işlemlerinizi Bitcoin, Ethereum, XRP ve Litecoin kripto para çiftleri üzerinden yapabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey kayıt olup talep oluşturmak. Gerekli uygunluk durumunu sağlayan kullanıcılar için OTC işlemler Bitci.com’da.

Türkiye'nin kendi blockchain ağına sahip ilk kripto parası Bitcicoin!

Satın Al

Bitcoin ve diğer kripto paraları hızlı ve güvenli bir şekilde alıp satmaya hemen başla!

Destek
Size daha iyi, hızlı ve güvenli hizmet sunabilmek için bw.sitemizde çerezler kullanıyoruz. Ayrıntılı bilgi için Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.